Grupa “Żabki”

Grupa “Żabki” to grupa, do której uczęszczają dzieci w wieki 3, 4, 5 i 6 lat. Do oddziału uczęszcza 12 dzieci. Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Poznajemy przedszkole, nasze Panie i rówieśników, z którymi spotykamy się codziennie. Dużo czasu spędzamy na wspólnej zabawie, ale pamiętamy również o rozwijaniu umiejętności samoobsługowych. Podczas zajęć staramy się skupić uwagę, żeby poznać wiele ciekawych rzeczy. Uczymy się tańczyć, grać na instrumentach, śpiewać, rysować, malować i wiele innych.
Szczególnie lubimy wszelkiego rodzaju gry i zabawy ruchowe organizowane zarówno w sali przedszkolnej, jak również na podwórku. Staramy się być dla siebie miłe, przestrzegać opracowanego kodeksu zachowania. Przyswajamy nawyki kulturalnego i serdecznego zachowania się wobec kolegów. Uczymy się samodzielności jak również współdziałania, dokonywania wyborów i dostrzegania możliwości pójścia na kompromis. Uczymy się myśleć, mówić, słuchać i rozumieć. Dodatkowo mamy możliwość uczęszczania na zajęcia z religii oraz języka angielskiego. Każdy dzień sprawia nam radość. Poprzez zabawę zdobywamy nowe doświadczenia, wiadomości, umiejętności i sprawności.

Dziewczynki to: Zofia, Nadia, Liliana, Nikola, Antonina, Iga
Chłopcy to: Krzysztof, Szymon, Tomasz, Miłosz, Tymon, Jędrzej