Grupa “Motylki”

Motylki to grupa 4-latków, której wychowawczynią jest Pani Anna Chrzanowska. Nasza grupa jest bardzo radosna i chętna do wspólnej zabawy. Z zaangażowaniem uczestniczymy we wszystkich zajęciach prowadzonych w przedszkolu. Każdego dnia poszerzamy swoją wiedzę o sobie oraz otaczającym świecie. Uczymy się też samodzielności w działaniu. W czasie zajęć śpiewamy, tańczymy, wyklejamy, malujemy farbami, kolorujemy. Bardzo lubimy spacery i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Po ciężkiej pracy relaksujemy się i odpoczywamy słuchając czytanych książek i muzyki. Oczywiście wszystkie zabawy odbywają się pod czujnym okiem naszych pań: Pani Ania, pani Danusia, pani Kasia i pani Basia.

W naszej grupie “uczymy się bawiąc i bawimy się ucząc”. Krótko mówiąc – pobyt w przedszkolu to przede wszystkim wesoła zabawa, której towarzyszy radosne odkrywanie tajemnic otaczającego świata. Pomaga nam w tym program wychowania przedszkolnego ”Drużyna marzeń”.

Dziewczynki to: Hanna, Zofia, Anastazja, Kalina, Julia, Zuzanna, Pola, Lena, Emilia, Nadia

Chłopcy to: Krystian, Tymon, Seweryn, Stanisław, Miłosz, Adam, Antoni, Wojciech, Oliwier, Filip

Anna Chrzanowska – wychowawca
Danuta Gajda – nauczyciel