Grupa “Motylki”

ROK SZKOLNY 2022/2023

Wita wszystkich najmłodsza grupa w naszym przedszkolu, czyli maluszki – “Motylki”. Do naszej grupy uczęszcza 25 dzieci. Wszyscy dzielnie przeszliśmy okres adaptacji i zmieniamy się w przedszkolaki na medal. Poznajemy swoją salę, kąciki w których będziemy się bawić. Uczymy się zgodnej zabawy z nowymi kolegami  i koleżankami. Udaje nam się nawet nawiązywać pierwsze przyjaźnie. Wszyscy bardzo chętnie przychodzimy do przedszkola i uczestniczymy w różnych zajęciach. Nasza grupa bardzo lubi wspólne zabawy ruchowe, śpiewanie piosenek i wykonywanie prac plastycznych. Jesienne słonko zaprasza nas często do ogrodu, by tam też mile spędzać czas. Dużo spacerujemy i bawimy się na placu zabaw. Oczywiście wszystkie zabawy odbywają się pod czujnym okiem naszych pań. Zapamiętałyśmy już nawet ich imiona: Pani Ania, pani Małgosia, pani Kasia i pani Danusia.

W naszej grupie “uczymy się bawiąc i bawimy się ucząc”. Krótko mówiąc – pobyt w przedszkolu to przede wszystkim wesoła zabawa, której towarzyszy radosne odkrywanie tajemnic otaczającego świata. Pomaga nam w tym program wychowania przedszkolnego ”Planeta dzieci”.

W grupie mamy 14 dziewczynek i 11 chłopców.
Dziewczynki to: Hanna, Zofia, Anastazja, Kalina, Oliwia, Zuzanna K., Zuzanna K., Pola, Lena, Anna, Emilia, Zuzanna S., Zuzanna W., Nadia

Chłopcy to: Krystian, Ignacy, Tymon, Mikołaj, Seweryn, Miłosz, Adam, Antoni, Wojciech, Oliwier, Filip

Panie pracujące w grupie:
Anna Chrzanowska – wychowawca
Danuta Gajda – nauczyciel
Katarzyna Droś – nauczyciel języka angielskiego
Małgorzata Poraj – pomoc nauczyciela

Pobierz (PDF, 208KB)