Położenie przedszkola

Budynek przedszkola znajduje się przy ulicy Targowej 6, w pobliżu rynku z zabytkowymi Sukiennicami, Kościołem i Kapliczką. W sąsiedztwie mamy budynek Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji, Remizę Strażacką, Bibliotekę Publiczną.

Zapewniamy

Fachową opiekę, przyjazną atmosferę, wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, indywidualne podejście do każdego dziecka,

Wyposażenie przedszkola

W budynku przedszkola mieszczą się dwie przestronne, słoneczne sale do zabawy i zajęć dydaktycznych oraz trzy mniejsze pełne kolorowych gier i zabawek. Każda z sal posiada  łazienkę z ubikacją, a wszystko to przystosowane dla potrzeb malucha.

Duża, kolorowa jadalnia zachęca do próbowania smacznych i zdrowych posiłków, przygotowywanych w dobrze wyposażonej kuchni przedszkolnej. Wszystkie posiłki przygotowywane są pod okiem Pani intendentki specjalnie dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Sale, w których przebywają dzieci, a także wszelkie inne pomieszczenia, zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo najmłodszych: wymaganą wysokość sal, odpowiednią szerokość drzwi itp.

Wychowanie

W pracy z dziećmi wykorzystujemy różnorodne metody np. Klanza, Labana, relaksacyjne, muzykoterapię. Cenimy szczególnie te, które wyzwalają twórczą aktywność dziecka, wspierają jego rozwój, uczą samodzielności.

ZAPEWNIAMY, ŻE DZIAŁANIA WSZYSTKICH NASZYCH PRACOWNIKÓW SKIEROWANE SĄ NA WYCHOWANIE I WSZECHSTRONNY ROZWÓJ DZIECKA

[Best_Wordpress_Gallery id=”2″ gal_title=”All Galleries”]

Kontakt główny