Grupa “Krasnoludki”

Grupa “Krasnoludki” to grupa, do której uczęszczają dzieci w wieki 3, 4, 5 i 6 lat. Do oddziału uczęszcza 13 dzieci. W naszej grupie „uczymy się bawiąc i bawimy ucząc”. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie, dostrzeżenia innych, poznania świata. Uczymy się też samodzielności w działaniu.
Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Każdego dnia odkrywamy nasze przedszkole, do którego przychodzimy z wielką radością. Miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Podczas zajęć uczymy się wierszy, piosenek, chętnie malujemy, rysujemy i lepimy. A ponieważ bardzo to lubimy to z wielkim zapałem realizujemy program dodatkowy “KOLOROWE PRZEDSZKOLE”. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym, gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając czytanych bajek, wierszy, opowiadań lub muzyki. W naszej grupie uczymy się zgodnie bawić, dbać o nasze zabawki, ładnie zjadać posiłki, dbać o czystość i porządek, pomagają nam w tym nasze ulubione panie.

Dziewczynki to: Lena, Julia, Sandra, Emilia, Alicja, Hanna, Michalina, Anastasia, Kaja
Chłopcy to: Miłosz, Aleksander, Oliwier, Dominik

Sylwia Pilśniak – wychowawca