Grupa “Biedroneczki”

ROK SZKOLNY 2021/2022

Grupa “Biedroneczki” – to grupa, do której uczęszcza 23 dzieci 5- letnich. Dzieci bardzo chętnie uczęszczają do przedszkola. Są pogodne, otwarte i aktywne podczas zabaw i zajęć. Z chęcią uczą się wierszy, rymowanek i piosenek. Uczestniczą w zajęciach z języka angielskiego oraz religii. Bardzo lubią wykonywać prace plastyczne z zastosowaniem różnych technik. Wiele radości sprawiają dzieciom zabawy ruchowe oraz zabawy w kącikach zainteresowań.  Uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu, a w szczególności na przedszkolnym placu zabaw. Wychodząc na spacery, poznają najbliższe otoczenie i podziwiają otaczający nas świat przyrody. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania i doświadczenia.

W grupie  Biedroneczek” oprócz zajęć obowiązkowych w ramach podstawy programowej, realizowane są zajęcia dodatkowe: “Ruch i zabawa to ważna sprawa” oraz “Radosny ruch ku muzyce” – są to zajęcia, które rozwijają zainteresowania sportowe, sprawność fizyczną, poczucie rytmu oraz wpływają na rozwój umiejętności i uzdolnień dzieci.

Dziewczynki to:  Zofia, Lilianna, Weronika K., Weronika W., Nina, Milena P., Julia, Amelia, Maja, Milena K., Nadia, Oliwia, Sandra
Chłopcy to: Tomasz, Piotr, Franciszek T., Franciszek G., Antoni, Krystian, Patryk, Igor, Mateusz, Adam

Iwona Cioch – wychowawca
Jolanta Berg – nauczyciel