Konkurs “Zapobiegajmy pożarom”

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY “ZAPOBIEGAJMY POŻAROM” EDYCJA 2019/2020

Już po raz kolejny dzieci z naszego przedszkola przystąpiły do udziału w ogólnopolskim konkursie pt. „Zapobiegajmy pożarom” organizowanego z inicjatywy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. Tematyka konkursu obejmowała udział strażaków w akcjach ratowniczo- gaśniczych, zwalczaniu klęsk żywiołowych oraz w różnej działalności prewencyjnej. Przedszkolaki bardzo chętnie podjęli się tego zadania. Prace były bardzo pomysłowe, staranne, wykonane różnorodnymi metodami.
W dniu 13 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na szczeblu gminnym. Komisja w składzie: p. M. Koziński, p. E. Galiczak, p. A. Wystalska, p. A.Chrzęstek wybrała prace, które będą zostaną nagrodzone oraz będą reprezentowały gminę na etapie powiatowym konkursu.
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznych eliminacjach.

Nagrodzeni oraz wyróżnieni uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody, które zostały uroczyście wręczone w dniu 17 stycznia (w obecności przedstawicieli gminnych placówek oświatowych oraz wszystkich uczestników konkursu), przez Wójta Gminy Przystajń p. Henryka Mach, oraz przedstawicieli Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Przystajni: Wiceprezesa p. Mariana Drynda, Komendanta Gminny p. Mariusza Kozińskiego.
Ku naszej radości w grupie wiekowej dla przedszkolaków na szczeblu gminnym nagrody otrzymały dzieci z naszego przedszkola:
I miejsce – Lena Damiak z grupy „Muchomorki”
II miejsce – Michał Zawierucha z grupy „Słoneczka”
III miejsce – Paulina Bednarz z grupy „Pszczółki”
Laureatom serdecznie gratulujemy zaangażowania oraz pomysłowości i z niecierpliwością będziemy oczekiwać rozstrzygnięć na kolejnych etapach.
A oto pozostali reprezentanci naszego przedszkola:
Tomasz Zawierucha, Ksawery Mikucki, Patryk Sendal, Jakub Rudzki, Piotr Lach. Gorąco im dziękujemy za udział w konkursie oraz promowanie naszego przedszkola na forum Gminy Przystajń.