Konkurs “Zapobiegajmy pożarom”

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”

Jak co roku, dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zapobiegajmy pożarom”. W grudniu 2021 roku odbyło się uroczyste  rozstrzygnięcie tego konkursu na szczeblu gminnym. Specjalnie powołana komisja dokonała oceny wszystkich prac. I z dumą możemy przekazać tę radosną wiadomość, że wśród laureatów znalazły się również dzieci z naszego przedszkola:

1 miejsce – Lena Krysiak i Szymon Szostak

2 miejsce – Aleksandra Poraj

3 miejsce – Kajetan Galiczak

Składamy serdeczne podziękowania Komendantowi Ochotniczej Straży Pożarnej Panu Tomaszowi Izydorczyk, Wójtowi Gminy Przystajń Panu Henrykowi Mach i Kierownikowi Referatu Oświaty Pani Agnieszce Janik za wręczenie upominków oraz dyplomów nagrodzonym przedszkolakom. Dzieciom, które były nieobecne w tym dniu w przedszkolu, nagrody w imieniu w/w władz wręczyła uroczyście Dyrektor przedszkola Pani Jolanta Berg.

Laureaci awansowali dalej, aby reprezentować nasze przedszkole w eliminacjach powiatowych. Co więcej, pomimo że poziom tegorocznych eliminacji był bardzo wysoki, to Lena Krysiak zajęła II miejsce i weźmie udział w eliminacjach wojewódzkich.

Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu na poszczególnych szczeblach i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY “ZAPOBIEGAJMY POŻAROM” EDYCJA 2021/2022

„100 – lat Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. Wierni tradycji w służbie drugiemu człowiekowi

– pod taki tytułem w bieżącym roku będzie realizowany Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny Związku OSP RP.

Zachęcamy wszystkie chętne dzieci do udziału w w/w konkursie

Pobierz (PDF, 373KB)

Pobierz (PDF, 1.28MB)