Konkurs “Zapobiegajmy pożarom”

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY “ZAPOBIEGAJMY POŻAROM” EDYCJA 2020/2021

„100 – lat Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. Wierni tradycji w służbie drugiemu człowiekowi

– pod taki tytułem w bieżącym roku odbył się Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny Związku OSP RP.

Już po raz kolejny dzieci z naszego przedszkola przystąpiły do udziału w ogólnopolskim konkursie pt. „Zapobiegajmy pożarom” organizowanego z inicjatywy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej.  Przedszkolaki bardzo chętnie podjęli się tego zadania. Prace były bardzo pomysłowe, staranne, wykonane różnorodnymi metodami.
W dniu 30 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na szczeblu gminnym. Komisja w składzie: p. M. Koziński, p. E. Galiczak, p. A. Wystalska, p. A.Chrzęstek wybrała prace, które będą zostaną nagrodzone oraz będą reprezentowały gminę na etapie powiatowym konkursu.
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznych eliminacjach.

Nagrodzeni oraz wyróżnieni uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody, które zostały uroczyście wręczone w dniu 29 stycznia przez Komendanta Ochotniczej Straży Pożarnej w Przystajni p. Mariusza Kozińskiego.
Ku naszej radości w grupie wiekowej dla przedszkolaków na szczeblu gminnym nagrody otrzymały dzieci z naszego przedszkola:
I miejsce – Lena Damiak z grupy „Muchomorki”
II miejsce – Hanna Karoń z grupy „Pszczółki”
III miejsce – Julia Dudka z grupy „Muchomorki”

Wyróżnienie – Nikola Chęcińska z grupy “Pszczółki”
Laureatom serdecznie gratulujemy zaangażowania oraz pomysłowości i z niecierpliwością będziemy oczekiwać rozstrzygnięć na kolejnych etapach.
A oto pozostali reprezentanci naszego przedszkola:
Magdalena Kurpiel, Mateusz Patynowski, Jakub Rudzki. Gorąco im dziękujemy za udział w konkursie oraz promowanie naszego przedszkola na forum Gminy Przystajń.