Informacja dla Rodziców

OGŁOSZENIE

Informujemy, że są w przedszkolu do odbioru zdjęcia:

• Zestaw: kalendarz + zdjęcie grupowe + portrety (2 szt.) – 39,00 zł.
  • Kalendarz32,00 zł.
  • Zdjęcie grupowe12,00 zł.
  • Portrety (2 szt.) – 12,00 zł.

Zakup zdjęć nieobowiązkowy.

OGŁOSZENIE

W dniu 24.09.2020r. (tj. czwartek) od godziny 9:30 na placu przedszkolnym poszczególne grupy przedszkolne będą miały wykonywane zdjęcia do kalendarza.

Odbiór zdjęć nieobowiązkowy

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI 7-LETNICH, KTÓRE OD 1.IX.2020R. UCZĘSZCZAJĄ DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Pragnę poinformować, że w Gminnym Przedszkolu Publicznym w Przystajni (gabinet opłat) w dniach:

• 21.09.2020r. (tj. poniedziałek) w godz. 7:30 – 9:30
  • 22.09.2020r. (tj. wtorek) w godz. 14:00 – 15:00
  • 23.09.2020r. (tj. środa) w godz. 7:30 – 9:30

będą dokonywane zwroty opłat za wyżywienie za miesiąc MARZEC 2020r. (bardzo proszę o przygotowanie “drobnych” w celu pomocy w regulowaniu kwoty zwrotu).

W razie trudności z dopasowaniem się do w/w terminów proszę o kontakt telefoniczny.

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Pragniemy uspokoić zaniepokojonych Rodziców brakiem dywanów w salach (co spowodowane jest wytycznymi GIS), że w najbliższym czasie planowany jest zakup mat piankowych do poszczególnych grup przedszkolnych.

Jesteśmy otwarci na sugestie i prośby Rodziców, jednocześnie prosimy o większe zaufanie i zachowanie drogi służbowej.

SZANOWNI RODZICE – PRZYPOMINAMY!!!

W roku szkolnym 2020/2021 przedszkole nie prowadzi grupowych ubezpieczeń dzieci. W związku z tym uczulamy Rodziców o indywidualne zadbanie o ubezpieczenie dziecka.

KOCHANE PRZEDSZKOLAKI!

SZYBKO MINĘŁY WAKACJE I PEWNIE JUŻ TROSZKĘ ZATĘSKNILIŚCIE ZA NASZYM PRZEDSZKOLEM!
WITAMY WAS SERDECZNIE W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2020/2021 I ŻYCZYMY WAM RADOŚCI Z ODKRYWANIA ŚWIATA, WESOŁYCH ZABAW, ZDRÓWKA I WIELU KOLEGÓW!
BARDZO CIEPŁO WITAMY NASZYCH NAJMŁODSZYCH PRZEDSZKOLAKÓW! JESTEŚCIE JUŻ DUZI, UŚMIECHNIĘCI I SAMODZIELNI, CZAS WIĘC ROZPOCZĄĆ PRZEDSZKOLNĄ PRZYGODĘ!
A NASZYM ABSOLWENTOM – ŻYCZYMY SUKCESÓW W SZKOLE!

DRODZY RODZICE!

Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO ŻYCZYMY WAM RADOŚCI Z KAŻDEGO WSPÓLNEGO DNIA, Z KAŻDEJ CHWILI SPĘDZONEJ Z DZIECKIEM… CZEKAMY NA WASZE POMYSŁY, ZAANGAŻOWANIE I ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO DZIAŁANIA!

DYREKTOR ORAZ CAŁY PERSONEL GMINNEGO PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO W PRZYSTAJNI

Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne

Informujemy, że w roku szkolnym 2020/2021 ze względu na obostrzenia sanitarne
w placówkach oświatowych oraz bezpieczeństwo wszystkich uczniów, pracowników i Rodziców, nasza szkoła kolejny rok postanowiła zrezygnować z organizacji grupowego ubezpieczenia NNW dzieci
i młodzieży, tzw. NNW szkolnego.

Poniżej załączamy ofertę indywidualnego ubezpieczenia NNW przesłaną przez Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link do e-ulotki, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.

Ponieważ ubezpieczenie to zawiera się internetowo, całkowicie unikamy ryzyka bezpośredniego kontaktu, zbierania składek czy podpisów – jest to najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym możliwa opcja zawarcia polisy dla dziecka.

Wszystkie warianty ubezpieczenia NNW dla dzieci rozszerzone są o świadczenie dotyczące pobytu w szpitalu w celu leczenia COVID-19 – zakres dotyczy wszystkich dzieci w wieku od ukończenia 4 miesiąca do 7 roku życia oraz dzieci i młodzieży uczącej się w wieku do 25 roku życia.

Na portalu bezpieczny.pl Rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia
i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne,
w ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci.

Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia, polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez Rodzica.

W przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia mogą Państwo skorzystać z technologii zdalnego wsparcia. Po przejściu na stronę bezpieczny.pl w e-ulotce wyświetlą się Państwu dane kontaktowe do lokalnego Pośrednika obsługującego naszą szkołę. Mogą Państwo skontaktować się z nim i otrzymać pomoc w zakupie ubezpieczenia i wypełnieniu wniosku, bez wychodzenia z domu
i na ekranie Państwa komputera.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z :

Alicja Kardas
www.alicjakardas.pl

Kolejna oferta do ubezpieczenia dzieci – InterRisk

INFORMACJA

DLA RODZICÓW DZIECI, KTÓRE OD 1 WRZEŚNIA 2020 R. PODJĘŁY NAUKĘ W SZKOLE PODSTAWOWEJ:

Informuję, że wpłata, którą uiścili Państwo w związku z wyżywieniem w przedszkolu za miesiąc marzec 2020r., zostaną zwrócone w przedszkolu. O dokładnym terminie Rodzice zostaną powiadomieni na bieżąco.

DLA RODZICÓW DZIECI, KTÓRE KONTYNUUJĄ EDUKACJĘ PRZEDSZKOLNĄ:

Powyższa wpłata będzie rozliczona podczas odpłatności za przedszkole za miesiąc wrzesień.

OGŁOSZENIE

W związku z obecną sytuacją epidemiczną informujemy, że nie odbędzie się zebranie ogólne rozpoczynające rok szkolny 2020/2021. Wyjątek stanowi spotkanie z Rodzicami dzieci nowo przyjętych do przedszkola, które planowane jest w dniu 27 sierpnia 2020 r. ( tj. czwartek) o godzinie 15:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przystajni. Pozostałych Rodziców w razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny (34/ 319 10 29).
Prosimy o pobranie, uzupełnienie i zwrot dokumentów takich jak: “UMOWA” i “DEKLARACJA”. Dokumenty można pobrać ze strony internetowej lub holu korytarza – główne wejście do przedszkola. Prosimy o zwrot dokumentów do Dyrekcji przedszkola do 28 sierpnia 2020 r. (tj. piątek) – wejście do budynku przedszkola od strony bloków.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych i chętnych Rodziców.